Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Puchary dla tomaszowian

Już po raz kolejny w Zespole Szkół nr 8  w Tomaszowie Mazowieckim przeprowadzony został Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W zawodach wzięło udział 15 drużyn.

FOTO

W kategorii gimnazjów I miejsce zajęła drużyna z Żelechlinka, II miejsce zdobyli uczniowie z Gimnazjum nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim a puchar za III miejsce trafił do przedstawicieli Gimnazjum nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim. Uczniowie z Gimnazjum nr 8 zajęli w turnieju V miejsce.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 6, II miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żelechlinku, a III miejsce uzyskała  Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim.

Przyznano również nagrody indywidualne: dla Bartosza Sila ze Szkoły Podstawowej nr 6 i Bartłomieja Pietrzyka z Gimnazjum w Żelechlinku.

Eliminacje wojewódzkie dla szkół podstawowych i gimnazjów odbędą się 12 maja 2017 r. na terenie WORD w Piotrkowie Trybunalskim.

Organizatorami zawodów byli: Polski Związek Motorowy i Powiatowa Komenda Policji, której przedstawiciele czuwali nad sprawnym przebiegiem konkurencji. Koordynatorem turnieju z ramienia szkoły ,jak co roku została Adrianna Adamska- Mundzia.