Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Lekkoatletyczna Akademia Artura Partyki

Wielkimi krokami zbliża się kolejne ciekawe wydarzenie w Arenie Lodowej. Już 7 grudnia odbędzie się tam nie lada sportowe wyzwanie dla uczniów klas IV-VI!

Akcja prowadzona będzie przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów lekkiej atletyki, dziennikarzy sportowych i organizatorów rekreacji sportowych. Udział w niej jest bezpłatny!

Do końca zapisów pozostało już niewiele czasu, dlatego zachęcamy szkoły do dokonywania zgłoszeń poprzez formularz dostępny wraz z regulaminem na stronie internetowej:

http://www.klub-pla.pl/

Podczas wydarzenia uczniowie spotkają się z zaproszonymi gwiazdami lekkiej atletyki, ponadto mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach sportowych obejmujących w głównej mierze skoki lekkoatletyczne.

Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma upominek.

Jest o co walczyć, dlatego nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i bądźcie z nami już w najbliższą środę w Arenie Lodowej! Zapraszamy!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij