Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Promowali zdrowie podczas „Biegu Trzeźwości”

Niedzielna, słoneczna pogoda zgromadziła na starcie „Biegu Trzeźwości” w Parku Bulwary 160 osób. Zgodnie z tradycją odbył się również „Bieg w szpilkach”, w którym wystartowało dziesięć odważnych zawodniczek. Impreza, która odbyła się 28 maja wpisała się w program XXXV. Tomaszowskiego Forum Trzeźwości.Ideą biegu organizowanego już po raz dwudziesty ósmy jest promowanie zdrowego stylu życia, bez uzależnień i bez nałogów. Od lat jego organizatorem jest Stowarzyszenie Abstynenckie „Azyl”. Po zakończeniu biegu głównego organizatorzy zaprosili wszystkie panie do udziału w „Biegu w szpilkach”. Wzięło w nim udział 10 tomaszowianek.


Po zakończeniu biegów wśród uczestników odbyło się losowanie nagród. Nagrodą główną był rower ufundowany przez firmę „Rostom” , który wygrała Alicja Lober. Do wygrania był także duży miś ufundowany przez Urząd Miasta w Tomaszowie i około 50 drobniejszych nagród. Każdy uczestnik biegu otrzymał na mecie okolicznościowy dyplom.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij