Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Przedszkole nr 20 z nowym placem zabaw

16 września odbyło się symboliczne otwarcie nowego placu zabaw w Przedszkolu nr 20 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 przy ul. Sikorskiego, który powstał ze środków TBO. Plac został wyposażony w urządzenia zabawowe, elementy małej architektury, nawierzchnię z trawy syntetycznej amortyzującej upadek oraz mini boisko. Otwarcia dokonał prezydent Marcin Wiitko wraz z przedszkolakami.

Odbiór robót nastąpił w dniu 6 września, a koszt inwestycji wyniósł 145.140, 00 zł brutto. Wykonawcą placu zabaw była tomaszowska firma F.H.U. Paweł Zięba.

Otwarciu placu zabaw, obok występów artystycznych, towarzyszył ogłoszony przez dyrektora ZSP nr 4 wśród przedszkolaków i ich rodziców konkurs na jego nazwę, który (podając identyczną propozycję nazwy – „Wioska urwisów”) wygrali Julia Fornalczyk z gr. V oraz tata Oli Przybyłek, także z gr. V. Laureaci konkursu otrzymali z rąk prezydenta upominki, a wszystkie uczestniczące w otwarciu przedszkolaki zostali poczęstowani „krówkami” z logo Tomaszowa Mazowieckiego.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij