Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Przez Polskę dla Oliwki

Oliwka ma 12 lat i mieszka w Tomaszowie Mazowieckim. Dziewczynka urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową, skoliozą, niedorozwojem kości krzyżowej i dolnych kręgów lędźwiowych oraz wadami miednicy, żeber i kręgosłupa. Oliwka jest silna, odważna i ma ogromną chęć życia.18 maja o godz. 11 z Zakopanego wystartuje Bieg „Przez Polskę dla Oliwki”, w którym weźmie udział 5 zawodników-superbohaterów i 3 supporterów. Planowany dystans to 739 km. Uczestnicy pobiegną systemem sztafetowym (zmiana co 10 km), bez zatrzymywania się – dniem i nocą. Jednym z etapów będzie Tomaszów Mazowiecki, do którego superbohaterowie dotrą 19 maja około godz. 21.04 (pobiegną ulicami Opoczyńską, Radomską, Białobrzeską, Mireckiego, Mościckiego i Warszawską). Przewidywane zakończenie biegu to 21 maj, około godz. 18. Meta znajduje się w Sopocie.

Wszyscy, którzy chcą dołączyć do drużyny Oliwki i wesprzeć jej walkę o życie, mogą dokonywać wpłat i również zostać superbohaterami. Wszystkie niezbędne informacje znaleźć można pod tym linkiem.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij