Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Skorzystaj z ebooków i audiobooków w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zachęca do skorzystania z darmowego dostępu do serwisu internetowego Legimi. Usługa została wprowadzona dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Każdy zarejestrowany użytkownik posiadający ważną kartę biblioteczną może uzyskać kod, który pozwala na czytanie lub słuchanie dowolnej liczby spośród 75000 ebooków i audiobooków. Ogromna baza książek zróżnicowanych gatunkowo i tematycznie, zainteresuje zarówno początkującego jak i wytrawnego Czytelnika.

Po odebraniu kodu, można korzystać z aplikacji Legimi przez miesiąc na jednym lub równocześnie dwóch urządzeniach: tablecie, smartfonie, czytniku (poza Kindle) czy komputerze. Aby aktywować kod wystarczy wejść na stronę https://www.legimi.pl/mbp_tomaszow/ założyć bezpłatne konto oraz pobrać aplikację Legimi w systemie Android lub IOS ze sklepu Google Play lub App Store.

Szczegóły na stronie www.mbptomaszow.pl

Informacje można również uzyskać pod numerem tel. 44 724 67 39, u dyżurującego bibliotekarza lub pisząc na maila: wypozyczalnia@mbptomaszow.pl


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij