Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Uwaga: dodatkowe ograniczenia w ruchu na ulicy Mireckiego w Tomaszowie Mazowieckim

W związku z prowadzoną rozbudową drogi wojewódzkiej nr 713 w Tomaszowie Mazowieckim informujemy, że od 30 marca do 13 kwietnia, na odcinku ulicy Mireckiego (od Szczęśliwej do mostu na Pilicy), zostanie całkowicie zamknięty ruch (łącznie z pojazdami ciężarowymi posiadającymi pozwolenia na przejazd przez plac budowy, ze względu na prowadzoną działalność gospodarczą). Zakaz nie będzie dotyczył dojazdów do posesji samochodami osobowymi.

Zamknięcie jest konieczne dla zachowania bezpieczeństwa dla pracowników budowy i uczestników ruchu drogowego. W tym okresie wykonawca robót przystąpi do wykonania prac przy kanalizacji sanitarnej (głębokie wykopy w szalunkach w osi drogi uniemożliwią bezpieczny przejazd połową jezdni).

W związku z powyższym samochody ciężarowe z pozwoleniami na przejazd, będą w tym okresie kierowane na objazd dla pojazdów powyżej 3,5 t przez: Spałę – Inowłódz – Opoczno.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
Źródło: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij