Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wakacyjne trele-morele z biblioteką

Pierwszy dzień II turnusu letnich warsztatów w bibliotece pn. „Biblioteczne trele-morele, czyli w wakacje baw się z nami” za nami.

Półkoloności spędzający wakacyjny czas w bibliotece pierwszego dnia zapoznali się z programem i regulaminem letnich warsztatów bibliotecznych. Następnie przyszedł czas na zabawy integracyjne, dzięki którym mogli się lepiej poznać. Poświęcono również uwagę zdrowemu odżywianiu. Półkoloniści wypowiadali się na temat ulubionych warzyw i owoców. Poznali piramidę zdrowego żywienia i samodzielnie skomponowali owocowe szaszłyki, które zostały spożyte ze smakiem.

Po zdrowym poczęstunku ufundowanym przez Urząd Miasta przyszedł czas na realizację przysłowia „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Bawiono się na świeżym powietrzu w znane podwórkowe gry np. raz dwa trzy baba jaga patrzy i wiele innych. Przed uczestnikami bibliotecznych wakacyjnych treli-moreli kolejne dni wypełnione atrakcjami.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij