Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


XVII edycja konkursu „Ja i moja Mała Ojczyzna”

Przypominamy, że do 7 października można nadsyłać prace na XVII edycję konkursu literacko-plastycznego „Ja i moja Mała Ojczyzna: podróż po reportaż”, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Mazowieckim. Konkurs adresowany jest do uczniów z terenu powiatu tomaszowskiego.

Zadaniem uczestników to stworzenie fotoreportażu: młodsi uczestnicy składają prace plastyczne, natomiast starsi reportaż fotograficzny w postaci kilku zdjęć opatrzonych krótkim tekstem (zasady w Regulaminie Konkursu).

Temat Konkursu „Podróż po reportaż” ma zachęcić młodych tomaszowian do wędrowania i odkrywania piękna Małej Ojczyzny (zabytków, miejsc historycznych, pomników pamięci, piękna przyrody). Uczestnicy nie tylko zdobędą wiedzę na temat miejsc, które odwiedzą i sfotografują czy namalują, ale też rozwiną swoje uzdolnienia plastyczne i fotograficzne.

Szczegółowe informacje – link.

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij