Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zapraszamy do udziału w „Lokalnych Niebanalnych”

Przed nami XVII edycja Pikniku Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI pod hasłem „BAŃKOWA PRZYSTAŃ”, która odbędzie się już 25 sierpnia na terenie Przystani Miejskiej przy ul. PCK .

Serdecznie zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego, nieformalne grupy inicjatyw lokalnych oraz instytucje kultury, które prowadzą działalność na terenie Tomaszowa Mazowieckiego do zaprezentowania się na pikniku. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do dnia 31 lipca 2024 r.

W załączeniu udostępniamy Państwu formularz zgłoszeniowy i regulamin Pikniku. Druki można również otrzymać w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. POW 10/16, budynek C, parter, pokój nr 2, tel. 44 724 23 11 wew. 575 lub pobrać ze strony internetowej www.tomaszow-maz.pl z zakładki „Organizacje pozarządowe”.

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij