Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

43. Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego (zapisy do 1 września)

8 września br. ulicami miasta Tomaszowa Mazowieckiego po raz 43. zostanie przeprowadzony Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego. Uczestnicy zawodów będą rywalizować w Biegu Głównym na dystansie 10 km. Odbędzie się również Bieg Rekreacyjny. Start i meta – plac Kościuszki.

ZGŁOSZENIA:

- W Biegu Rekreacyjnym zgłoszenia uczestników oraz wpłaty należy dokonać w dniu imprezy (nie na konto organizatora) w biurze zawodów. Zgłoszenia grup zorganizowanych przyjmowane będą do godz. 8:30. Opiekun grupy zobowiązany jest do posiadania listy zawodników oraz wymaganych do biegu deklaracji.

- Zgłoszenia do Biegu Głównego na dystansie 10 km przyjmowane będą drogą elektroniczną do dnia 1 września 2024 roku. Link do strony z zapisami i wpłatami wpisowego:

https://zapisy.domtel-sport.pl/43-ogolnopolski-tomaszowski-bieg-im-bronislawa-malinowskiego-v12184CELE BIEGU:

- Uczczenie pamięci wybitnego reprezentanta Polski w biegu na 3000 m z przeszkodami, złotego medalisty olimpijskiego (1980, Moskwa), srebrnego medalisty olimpijskiego (1976, Montreal), IV miejsce (1972, Monachium), mistrza Europy (1974, Rzym i 1978, Praga), mistrza Europy Juniorów na 2000 m z przeszkodami (1970, Paryż) oraz wicemistrza świata w biegu przełajowym (1979, Limerick, Irlandia).

- Popularyzacja biegania jako powszechnie dostępnej formy rekreacji oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

We wszystkich sprawach dotyczących imprezy prosimy kontaktować się z biurem głównego organizatora, które mieści się w Tomaszowie Mazowieckim:

Stowarzyszenie Abstynenckie „Azyl”
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Jałowcowa 13c
tel. 512 993 041
e-mail: azyltomaszow@poczta.onet.pl

Więcej szczegółowych informacji znajduje się w regulaminie (w załączniku).

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij