Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zapraszamy na Memoriał im. Wiesława Gawłowskiego

Po raz kolejny w Arenie Lodowej odbędzie się Memoriał im. Wiesława Gawłowskiego. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników siatkówki do Areny Lodowej już 8-9 września. To jeszcze nie koniec sportowych emocji.

Wiesław Stanisław Gawłowski był wybitnym polskim siatkarzem, trenerem, mistrzem świata z Meksyku i mistrzem olimpijski z Montrealu. W reprezentacji narodowej rozegrał aż 366 spotkań (1969–1980), co do niedawna stanowiło rekord w polskiej siatkówce.

Program:

8.09.2022 r. /czwartek/ 16:00

- Mecz nr 1 EXACT Norwid Częstochowa – Arka Tempo Chełm

Po zakończonym meczu: Uroczyste otwarcie Memoriału im. Wiesława Gawłowskiego o puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.
Udział w ceremonii otwarcia biorą wszystkie zespoły.

19:00 - Mecz nr 2 LECHIA Tomaszów Mazowiecki – Chrobry Głogów

9.09.2022 r. /piątek/ 16:00

- Mecz nr 3 III miejsce - Przegrany meczu nr 1 i nr 2

Wręczenie pucharu za zajęcie III miejsca w memoriale.

19:00 - Mecz nr 4 Finał turnieju – Zwycięzcy meczów nr 1 i nr 2

Zakończenie turnieju wręczenie pucharów oraz statuetki MVP.

Bilety można nabyć w kasach Areny Lodowej. Każda osoba, która zakupi bilet na wydarzenie będzie miała świetną okazję do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w naszym Fotolustrze. Podczas trwania turnieju zostanie również uruchomiony specjalny punkt informacyjny, w którym rodzice będą mógł zapisać swoje pociechy do Akademii Siatkówki, którą prowadzi wykwalifikowana kadra. To doskonała okazja, żeby uzyskać więcej szczegółowych informacji.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij